100. SAYI İLE MERHABA

100. SAYI İLE MERHABA

Yolculuk arkadaş ister; bir ezgi, bir şiir, bir kitap eşlik etmeli yolcuya… İşte Raillife dergisi de, tren severlere arkadaşlık etmek amacı ile yola çıkmıştı 100 sayı önce. Konvansiyonel tren yolcuları ile başladığımız seyahat arkadaşlığımız şimdilerde YHT yolcularıyla devam ediyor.

Her yeni sayıda aldığımız olumlu geri dönüşler en büyük mutluluğumuz ve en büyük motive kaynağımız oldu bugüne kadar. Ülkemizin gururu haline gelen YHT’lerde yolculuk etmek sizin için ne kadar özelse, bizim için de YHT yolcularına layık içerik ve tasarımla çıkmak o kadar özel bir his…

Teşekkür…
TCDD’nin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan ve Raillife’a desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’a, önceki genel müdürümüz Süleyman Karaman’a, TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’a, TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Veysi Kurt’a, TCDD Vakfı Genel Müdürü Ferhat Arslan ile tüm TCDD personeline teşekkürlerimizi sunarız.

Nice 100. sayılarda buluşmak dileği ile…