2014’TE BİZİ NELER BEKLİYOR?

2014’ün ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde kimimiz hedeflerimize ulaşmanın haklı gururunu yaşarken, kimimiz de yeni yıla yeni umutlar ile giriyoruz. Mağaza vitrinleri ise her sene olduğu gibi gelenekselleşmiş kırmızı rengiyle karşıladı yeni yılı… Tabii, 2-3 ay sonra vitrinler değişecek ve bize ilkbaharın renklerini sunacak. Yeni bir başlangıçta bizi neler mi bekliyor? İşte sizler için hazırladığımız moda tüyoları…

Sloganlı t-shirtler
Sloganlı t-shirtler geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda da moda. Göğsünüzü gere gere iletmek istediğiniz mesajları, ilginç esprileri bu sezonda da sloganlı t-shirtler ile iletebilirsiniz.

Gençliğin eğlencesi püsküller
Great Gatsy akımı püskül modası yeni sezonda da bizi karşılayacak olan en eğlenceli trendlerden. Hem yirmili yaşlarından fırlamış bir flapper kızı, hem de 70’lerin bohem stil ruhunu taşıyabilirsiniz. Püskül modası kimi zaman en romantik haliyle karşılarken, kimi zaman da sanat eseri gibi kullanılacak. Üstelik deri ve ipekli, boncuklu detayları da çok hoş.

Her devirde smokin ceketler
Şal yaka ve lüks kumaşlarla beraber parlak renklerle kullanılmış smokin ceketler… Bu sezon da blazer ceketleri geride bıraktılar.

Kısa üstler
1980’lerde Madonna’nın Luck Star klibinde giydiği kısa bluz moda dünyasını etkisi altına aldı. Crop Top çılgınlığı bu sürede etkisini yitirmedi. Kısa üstleri kombinlerken; midenizin tamamını göstermek zorunda değilsiniz. Biraz daha uzun olanlarını tercih edebilirsiniz. Kalem etek ve pantolon ile kullanmak şıklığınıza şıklık katacaktır.

Veee etekler!
Kadınsı görünüme kavuşmak isteyen ve dişilik ile sevimliliğe dikkat çeken modeller 2014’te de yine kadınların gözdesi olacak gibi.