2015 ERKEK MODASI

2015 ERKEK MODASI

2015 erkek modasında casual trendini görüyoruz. Casual giyim resmi olmayan, rahat ve spor giyimin belirli bir düzen içinde olmasıdır. Bu sezon iş hayatında, kravatların olmadığı business casual tarzı öne çıkarken, günlük yaşamda ise takım elbisesiz de çok şık olunacağını gösteren smart casual’ı göreceğiz.

TAKIM ELBİSE
Takım elbiseler bu sene karşımıza aynı kumaş kullanımıyla üçlü takım ceket/yelek/pantolon ya da palto/ceket/pantolon şeklinde çıkıyor. Kadife takım elbiseler de 2015’te oldukça popüler.

Öneri:
-Dikkat çekmek isteyenler ekoseli takım elbiseler tercih edebilirler.

İşte dış giyimden, aksesuara 2015’e damgasını vuracak erkek trendleri:

TRENÇKOT
Zamana meydan okuyan orduların, savaş liderlerinin en büyük hediyesi olan trençkot, 2015’te de yine çok moda. Bu sene de erkekler trençkotlarıyla geçmişin büyüsünü taşımaya devam edecek.

Öneri:
– Deri trençkot mevsim geçişlerinde iyi bir seçim olacaktır.

ASKERİ KIYAFETLER
Bu sene militer etki kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de modacıların göz bebeği. Haki tonlar, kamuflaj desenler, ceketlerde, paltolarda, postallarda sıkça göreceğimiz temalardan…

Öneri:
-Napolyon kabanlardan ve asker postallarından mutlaka edinmelisiniz.

AKSESUAR
2015’te erkek aksesuarları ön plana çıkıyor. Özellikle büyük boy çantalar bu sene çok moda. Kaşkol ve şallar da tarz sahibi görünmek adına bolca kullanılan detaylardan…

Öneri:
-Büyük boy çantalardan deri olanları tercih edebilirsiniz.
-Atkı ve şal kullanımında kazak ve palto uyumuna dikkat etmelisiniz.