2015 İLKBAHAR YAZ TRENDLERİ

2015 ilkbahar yaz modası 70’li yılları modern çizgilerle buluşturan retro etkilerle içimizi ısıtacak. Pötikareler, püsküller, kimonolar, danteller, cıvıl cıvıl renkler yazın canlılığını kıyafetlerimizde taşıyacak. Denim kumaşlar, militer etkiler, bol pantolonlar ve maskülen giyim tarzı da varlıklarını iyice sağlamlaştıracak.

İşte farklı trendleri bir arada içeren 2015 ilkbahar yaz sezonu:

BOHEM ŞIKLIK
İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi bohem şıklığını, festival ve konserlerde yine sıkça göreceğiz. Bu sezon farklı olarak tasarımcılar gece kıyafetlerinde de bohem rüzgârı estirecek. Bohem desenler, parlak detaylar, uzun çiçekli elbiseler favorilerden biri olacak.

SÜET
Yazlık ince süetler 2015 ilkbahar yaz sezonuna damga vuracak. Trençkotlardan klasik pantolonlara, elbiselerden ayakkabılara kadar her parçada kullanılan süetler gardıroplarımızın gözdesi olacak.

BEYAZ
Yaz kış fark etmeden kullanılmaya başlanan beyaz rengi, 2015 ilkbahar yaz sezonunun başrol renklerinden biri olacak. Günlük stilden klasik stile kadar her yerde baştan aşağı beyazı göreceğiz.

GÖMLEK ELBİSE
Klasik ve dik yakalı gömlekleri, 2015 sezonunda elbise olarak göreceğiz. Klasik stili seven kadınlar yaz sıcağı için kullanışlı olan gömlek elbiseleri rahat stil ile birleştirecek.

MASKÜLEN
Erkek kıyafetleri kadınsı çizgilerle uyarlayan maskülen tarzı, bu sezon da etkilerini sürdürecek. Maskülen takımların altına giyilecek ince stilettolar feminenliği ve maskülenliği bir arada içerecek.

ÇİZGİ VE KARE DESENİ
Bu sezon ekose, yerini çizgili ve kareli desenlere bırakacak. En popüler desen olarak göreceğimiz pötikareleri her tonda göreceğiz. Bu sevimli kareler, hem günlük stilimizde hem de şık stilimizde bizimle olacak.