2018 Gelinlik Modası

2018 Gelinlik Modası

Biz kadınların hayalidir beyazlar içinde kusursuz bir gelin olmak. Kimimiz zarifliğin ön planda olduğu sade bir gelin olmak ister, kimimiz ise taşların, ışıltıların, pulların ön planda olduğu görkemli bir görünüm…

Peki bu yıl gelinliklere hangi modeller hakim? İşte bunun cevabı:

KAYIK YAKA GELİNLİK MODELİ

Eski dönemleri çağrıştıran, zarif ve sade gelinlik modeli; otel düğünü, kokteyl düğünü yapmayı düşünen gelin adayları için ideal olabilir. Küpe, sade bilezikler ve yüzükle tamamlanabilecek bu gelinlik modelini tercih edecekler, görünümünü zarif bir topuzla şahane bir hale getirebilir.

BALIK GELİNLİK MODELİ

İnce uzun kadınların bir numarası olan bu model, kıvrımları belirginleştirmek ve belin inceliğini vurgulamak için vücudu sıkıca sararak her gelinin hak ettiği şık görünüşü mükemmel bir şekilde sağlıyor. Bu modelleri kısa duvaklarla kullanabilir ya da hiç duvak kullanmayabilirsiniz. Bu gelinlik modeli sizi ve zarafetinizi ortaya çıkartacak.

DANTELLİ GELİNLİK MODELİ

Uzun boylu bir vücut yapısına sahip kadınlara çok yakıştırılan bu tasarımlar son dönemlerde ön planda. Dantel, düğün günlerinde aranan çok değerli bir kumaş haline geldi. Özellikle bedenin üst bölgesinde yoğunlaşan dantel detaylı gelinlikler, tepeden yapılmış topuzla ve sarkan uzun küpelerle kullanılabilir. Bununla birlikte dantel kumaş içeren bir elbiseyi tercih ederseniz, küçük çiçek motiflerinin bulunmasına da dikkat edin. Bu, elbisenizi daha zengin gösterebilir. Kış düğünlerinde tercih edebileceğiniz yüksek boyunlu veya eski bir dantel gelinlik, havanızı tamamen değiştirebilir.

NİGUİE GELİNLİK MODELİ

Sade ve zarif olmayı hayal eden tüm gelinler bu modeli çok sevecek. V yakası ve transparan detaylarıyla göz kamaştıran bu modeller, yarım toplanmış saçlarla veya salaş topuzlarla tamamlanabilir. Yaz düğünü ya da kır düğünü düşünüyorsanız rahatça hareket edebileceğiniz bu modellere bir göz atın.

A KESİM GELİNLİK MODELLERİ

Kullanımı oldukça rahat ve bacak boyunu uzun gösteren bu gelinlik modeli, sade modellerle karşınıza çıkabileceği gibi iddialı dokunuşlarla da ön planda olabiliyor. Armut vücut tipindeki kadınlar için ideal olabilen bu modeller, dikkati bel kısmında topluyor. Kadınsı kesim askılarda başlıyor ve belde parıltılarla devam ediyor. İnci küpelerinizi bu modelle rahatça kullanabilirsiniz.