2018 KIŞ RENKLERİ

2018 KIŞ RENKLERİ

Kadınlarında erkeklerinde  kıyafetlerinde ki en önemli unsur  renklerdir. Çünkü, modayı göz önünde tutan şey; renkler ve bu renklerin nasıl sunulduğu. Her mevsimin bize çağrıştırdığı bir renk vardır.

Kış mevsimi geldiğinde ise aklımıza  gelen renkler soğuk, donuk  ve koyu renklerdir. Ama moda artık kışın  bile sıcak renklerle karşımıza çıkıyor. Bakalım 2018  bizi hangi renklerle karşılıyor.

AÇIK PEMBE
Daha önceki mevsimlerin koleksiyonlarında canlı pembe tonlarıyla tanıştık, ancak bu kışın biraz daha nötr, daha bulanık pembe tonları bizi karşılıyor olacak. Pembenin tonlarını; örgülü kazaklar, saten elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlarınızda rahatlıkla  tercih edebilirsiniz. Bu kış sizi pembenin sıcaklığı ısıtacak.

KIRMIZI TONLARI
Kırmızı güçlü ve iddialı renklerin başında geliyor. Kış sezonunda bize eşlik edecek olan kırmızı ayakkabılarınızda ve özellikle kabanlarda tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak da  çantalarınızda kullanabileceğiniz kırmızılar bu kış size eşlik edecek.

GRİLER
Eğer  kış renklerinden  söz ediyorsak o zaman bu renk yılın yağışlı döneminde en yaygın şekilde kullanılacak grilerdir. Gri evrensel bir gölgedir. Tüm dünyada kullanılan ortak bir tondur. Kış modasına fazlasıyla uyum sağlayan şık bir renktir. Giysilerinizi bütünleştirirken, gri tonlarına ağırlık verin.

SARI
Hardal, limon sarısı veya altın sarısı, kışın sarının tüm tonlarını kullanabilirsiniz.  2018’debir yol gösterici gibi moda dünyasının ışığı olacak gibi görünüyor sarı… Turuncu ve sarı gibi renkleri,  en az kendileri kadar canlı diğer renkler ile bütünleştirmekten çekinmeyin. Maviler, kırmızılar ile mükemmel bir bütünlük sağlar. Bu kadar canlı rengi bu kadar büyük parçalarda kullanmak bana göre değil diyorsanız, aksesuarınızda sarıyı kullanarak da modaya ayak uydurabilirsiniz.

ALTIN KİREÇ RENGİ
Sarı ve yeşilin ortak karışımı ile ortay çıkan renk altın kireç. İki rengin karışımından oluşuyor. Zaten 2018 kış sezonunda  genellikle karışım renkler favori. Bu renklerin elbiselerinize neşe ve ferahlık katacağı kesin. Beğeneceğiniz  ve göz alıcı bu renk,  2018 kış sezonu  tamamlayıcı rengidir.