Ankara YHT Garı CIP Salonu Hizmete Açıldı

Ankara YHT Garı CIP Salonu Hizmete Açıldı

Ankara YHT Garı CIP Salonu, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Erol Arıkan ve VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih’in katılımıyla  törenle hizmete açıldı.

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun törende yaptığı konuşmada, 2016’da hizmete açılan Ankara YHT Garı’nda, VIP salonunun yanı sıra business yolculara hitap edecek CIP salonunun da hizmete açılmasının konforlu bir seyahat imkânı sağlayacağını kaydetti.

Devlet Demiryolları olarak her gün bir yeniliğe imza atmaya ve yolculara daha konforlu bir seyahat imkânı sağlamaya çaba gösterdikleri belirten Genel Müdür Uygun, “Bu amaçla da bu CIP salonumuzu sayın yolcularımızın hizmetine sunmuş oluyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra daha iyi hizmetler vermek için çaba göstereceğiz.” dedi.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Erol Arıkan ise konuşmasında, VakıfBank ve TCDD Taşımacılık A.Ş. iş birliğiyle hayata geçirilen salonla, YHT ile yolculuk yapan yolculara daha iyi hizmet verebilmenin amaçlandığını söyledi.

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih de banka olarak TCDD ile başlayan iş birliğinin TCDD Taşımacılık A.Ş. ile devam ettiğini belirterek, bu iş birliğini taçlandırmak üzere VakıfBank CIP Salonu’nu hizmete açtıklarını söyledi.