AVRUPA’YI TRENLE KEŞFEDİN

TCDD’nin üyesi olduğu Avrupa Demiryolu İşletmeleri tarafından uygulanan İnterrail, aralarında Almanya, Avusturya, Hollanda, İngiltere’nin de bulunduğu yaklaşık 30 Avrupa ülkesinde ucuz ve sınırsız seyahat imkânı sağlıyor.

İnterrail’de yer alan Büyük Tur ile Paris, Brüksel, Amsterdam, Frankfurt, Viyana’ya; Tatlı Hayat ile Bern, Milano, Floransa, Pisa, Roma, Lugano’ya; Yeni Avrupa ile Berlin, Varşova, Ostrava, Prag, Budapeşte, Ljubljana’ya; Yunan Adaları ile Pire-Syros, Nakos, Santorini’ye ulaşarak Avrupa’nın büyük metropollerinin tamamına yakınını gezmek mümkün.

30 Ekim’e kadar yüzde 15 indirimli
Yolcular İnterrail Globall Pass biletlerini 1 Eylül -30 Ekim 2015 tarihleri arasında alarak seyahatlerini 1 Eylül 2015-30 Ocak 2016 tarihleri arasında başlatmak koşuluyla yüzde 15 indirim kampanyasından faydalanabilir.

Seyahatlerini İnterrail uygulamasından faydalanarak gerçekleştirmeyi planlayan tüm yolcular, İnterrail Pass’ları TCDD’nin uluslararası gişelerinden, TCDD yetkili uluslararası acentelerinden, üye Avrupa Demiryolları ve www.interrail.eu internet adresinden satın alabilirler.

BİLGİ
www.eurailgroup.org/interrail ve tcdd.gov.tr adreslerini ziyaret edin.