Beyaz Giyinmenin 5 Yolu

Beyaz Giyinmenin 5 Yolu

Her vücut tipi ve her mevsim için en riskli renklerden sayılan beyaz, doğru parçalarda kullanıldığında veya uygun renklerle kombinlendiğinde aslında çok da korkulacak bir tercih olmayacaktır.

Beyaz giyinmekten korkmamak gerektiğini belirten modacılar, yaz-kış fark etmez, beyaz renginin asaletinden ve zarafetinden yararlanılması gerektiğini söylüyor. Koyu renkleri dolabın arka raflarına itip, beyaz parçalar için yer ayırmanın 5 kolay yolunu okuyucularımız için derledik…

SİYAH-BEYAZ İKİLİSİ

Tek başına beyaz giyinmekten çekiniyorsanız; beyazın ayrılmaz ikilisi siyaha başvurarak ilk adımı atabilirsiniz. Beyaz elbise ile siyah bir ceket, veya tam tersi bir kombin sizin beyaz renge ısınmanızı sağlayacaktır.

TAMAMEN BEYAZ

Baştan aşağı beyaz giyinmek en iddialı ve en zor tercih olacaktır. Ama doğru parçaları ve doğru tonları birleştirirseniz, şık bir görünümü yakalamış olursunuz. Beyaz pantolon, beyaz balıkçı yaka kazak ve yerlere kadar uzanan bir palto ile kendinizi hayal edin… İnanılmaz görüneceksiniz.

BEYAZ PALTO

Kışın soğuklarından çıkamadığımız bu günlerde, tek başına beyaz bir palto da tercih ederek çok şık olabilirsiniz. Pamuklu bir kazak geniş paça bir pantolon ve üzerine alacağınız beyaz bir palto… Yağmura, çamura aldırmayın, beyazın tadını çıkarın.

CANLI RENK

Beyazlara büründüğünüzde ayakkabınızda yada çantanızda farklı bir renk kullanabilirsiniz. Beyaz kombinasyonunu kırmızı, mavi ya da mor renkte bir çantayla birleştirirseniz, şıklığınızın önüne kimse geçemeyecektir.

BEYAZ BOT

Yılların alışkanlıklarını bir kenara koyun ve yeniliğe adım atın. Artık siyah, kahve botlar değil de beyaz botlar tercih ederek, tarzınızı konuşturun. Simsiyah giydiğiniz bir kombini bile beyaz botlarla sıradanlıktan uzaklaştırabilirsiniz. Siz sadece isteyin ve denemekten korkmayın.