Bileklerdeki Teknoloji: Akıllı Bileklik

Bileklerdeki Teknoloji: Akıllı Bileklik

Akıllı saatler gibi akıllı bileklik teknolojisi de her geçen gün gelişiyor. Günümüzde akıllı saatlere göre daha uygun fiyatlara her bütçeye uygun akıllı bileklikler bulmak mümkün. Kullanıcılardan tam not alan, satış rekorları kıran ve geniş bir bütçe aralığını baz alarak, alabileceğiniz en iyi 9 bilekliği sizler için derledik.

İşte teknoloji harikası o bileklikler:

XIAOMI MI BAND 4

Yakın zamanda ülkemizde satışa sunulan ve bütün dünyada satış rekorları kıran Mi Band 4 renkli ekranı ile dikkat çekiyor. 0.95 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, 240×120 piksel çözünürlük sunuyor. Bu ekran üzerinde uygulama bildirimleri, SMS’ler ve hatta WhatsApp mesajları bile görüntülenebiliyor. Aynı zamanda telefonun müzik çaları kontrol edilebiliyor. Mi Band 4 özellikleri sayesinde de kullanıcısının sağlık durumunu sürekli takip ederken, aynı zamanda uyku gibi konularda yaşam kalitesini artıracak tavsiyelerde bulunabiliyor.

IWOWN FIT I6HR

iWown Fit i6HR telefonunuzla eş zamanlı olarak çalışan bir akıllı bileklik. iWown Fit i6HR telefonunuzda yüklü olan mobil uygulaması sayesinde sportif faaliyetlerinize ilişkin kayıtları tutuyor ve telefonunuza gelen bildirimleri OLED ekranında özet olarak gösteriyor. IP67 sertifikasına sahip olduğu için basit su temaslarına karşı dayanıklı olan iWown Fit i6HR havuzda ya da denizde kullanım için uygun değil. Ürün kayıştan ayrılan bileklik gövdesi ile de herhangi bir USB portuna takılarak şarj edilebiliyor.

FITBIT CHARGE 3

Fitbit Charge 3; sağlık özellikleri, ince tasarımı ve temel fitness özellikleriyle pek çok kişinin gözdesi haline gelmiş durumda. Charge 3’ün ekranı bir önceki versiyonundan %40 daha büyük, bu da işleri kolaylaştırıyor. Fitbit Charge 3, bilinen pek çok akıllı saatin, popüler aktivite özelliklerini de içerisinde birleştiriyor.

SAMSUNG GALAXY FIT

Samsung’un akıllı bileklik alanındaki yeni oyuncusu olan Galaxy Fit fiyatı ve özellikleri ile dikkatleri çekiyor. 0,95 inç boyutunda 120×240 piksel çözünürlüğe sahip olan Samsung Galaxy Fit, 120 mAh bataryası ile uzun batarya ömrü iddiasına sahip. Model, Samsung Healt uygulaması üzerinde bulunan doksandan fazla aktiviteden on tanesini seçip kişiselleştirmenize de izin veriyor.

GARMIN VIVOSMART 4

Klasik akıllı bileklik deneyimini bir üst seviyeye taşımayı başaran Vivosmart 4, sadece adım saymakla kalmıyor, size hava durumundan tutun kanınızdaki oksijen miktarına kadar detay veriyor. Cihazın içindeki vücut enerji sayacı aktivite sonrası kalan enerjinizi hesaplayarak neden ve ne zaman zayıf hissettiğinizi size bildiriyor. Stres seviyenizi de ölçen Vivosmart 4, su geçirmezliği ve uzun şarj ömrü ile farkını ortaya koyuyor.

HUAWEI TALKBAND B3 LITE

Talkband B3 Lite akıllı bileklik aynı zamanda bluetooth kulaklık olarak da kullanılıyor. Özellikle toplu taşımada ve kalabalık ortamlarda gelen sesli mesajları dinlemek ve sosyal medyada videolar izlerken kullanmak için Talkband B3 Lite, 10 metreye kadar bluetooth bağlantı desteği ile telefondan uzaklaşıldığında da bildirimleri görebilmeye ve konuşma yapılabilmesine olanak sağlıyor. Ürün bu özelliklerinin yanında genel akıllı bileklik özelliklerini de kullanıcılarına sunuyor.