Dekorasyonda Yenilikler

Dekorasyonda Yenilikler

Sanat eserleri, iç mekanlar için yoğun bitki kullanımı, eğlenceli tuvalet konsepti dekorasyonun yeni başrol oyuncuları… Yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyenler için bu yıl popüler olan düzenlemelere kulak verme zamanı… 

BİTKİLENDİRME

Doğa ile iç içe olma özlemi bu yıl dekorasyonu direk etkiliyor. İç mekânlarda bitkilendirme bu yıl oldukça önem taşıyor. Salonlarda, balkonlarda oluşturulan doğa hissiyatı vazgeçilmezler arasında olacak.

EĞLENCELİ TUVALETLER

Sosyal medyanın dekorasyona hediyesi: Renkli ve eğlenceli tuvaletler… Artık insanlar tuvaletlerde sosyal medya için bir köşe oluşturuyor. Bu akımın artarak devam etmesi bekleniyor. 

SANAT ESERLERİ

Yaşam alanlarında genel tasarımı sade tutup atmosfere sanat eseriyle iddia katma trendi geliyor. Kulağa biraz pahalı bir tarz gibi gelse de evin genelinin sade tutulmasından kaynaklı tasarruf, sanat eseri sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

ENDÜSTRİYEL MİMARİYE VEDA

Son yılların en çok kullanılan trendi endüstriyel mimarinin yerini, daha sıcak bir tarza bırakması bekleniyor. Siyah, gri ve tonlarına nazaran daha canlı renkler tercih edilecek. Aydınlatmada göz yormayan, loşluk veren seçenekler ön planda olacak.