Dekorasyonunuz İçin 4 Ufak Dokunuş

Dekorasyonunuz İçin 4 Ufak Dokunuş

Ana tarzımızı bozmadan, değişiklik ihtiyacımızı karşılayabilecek ufak dokunuşlar hem bizi mutlu edecek hem de bütçemize çok fazla zarar vermeyecektir.

Evimizi dekore ederken, sadece modaya uygunluk kriterini aramıyoruz. Yaşam alanlarımızın tarzımızı yansıtmasını da istiyoruz. Ana tarzımızı bulduktan belirli bir süre sonra ise değişiklik arıyoruz. Ana tarzımızı bozmadan, değişiklik ihtiyacımızı karşılayabilecek ufak dokunuşlar hem bizi mutlu edecek hem de bütçemize çok fazla zarar vermeyecektir.

İşte sizin için, kendisi küçük etkileri büyük değişiklik önerilerimiz…

PERDELER BAMBAŞKA ETKİ OLUŞTURUR

Perdeler, dekorasyonumuzun temelini oluşturan eşyalardandır, ilk bakışta dikkatleri üstüne toplar ve bütün evin ambiyansını oluşturur. Bu sebeple, sadece perdenizde yapacağınız değişiklik, büyük bir değişiklik olarak algılanır. Mobilyalarınızın rengi ve tarzına göre seçeceğiniz perdelerle, aşırı masrafa girmeden, tarzınıza zarar vermeden istediğiniz değişikliği yakalamış olursunuz. Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken ana nokta ise sadelik olmalıdır.

ESKİ MOBİLYALARINIZI YENİ HALE GETİRİN

Herkes istediği anda mobilyalarını değiştiremez ama isteyen herkes ufak dokunuşlar, ufak değişikliklerle eşyalarını tamamen yeni bir görüntüye kavuşturabilir. İster boyayarak isterseniz de kumaş değişimi ile yıllardır kullandığınız eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Trend renkleri, kumaşları seçerek eski mobilyanızla barışabilirsiniz.

SIRA DIŞI AKSESUARLAR

Evin bir diğer dili aksesuarlardır. Salon, yatak odaları hatta banyoda kullanacağınız uygun aksesuarlarla evinize renk ve hareket kazandırabilirsiniz. Biblolar, heykeller, minyatür objeler, mum ve şamdanlarla yakalayacağınız bu hareket, tarzınızı yansıtmanızın da en kolay yolu olacaktır.

SİZİ ANLATAN DÖŞEMELER

Eskiyen döşemelerinizi yeni hale getirmek de son zamanların trendlerinden… Halıfleksleri kaldırabilir, parkelerinizin eskiyen yerlerini tamir ettirip, rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca ıslak zeminleriniz için farklı motifli döşemeleri kullanabilirsiniz. Döşemelerdeki değişiklikler de bütün dekorasyonu değiştirmeden evinize yepyeni bir görünüm kazandıracaktır.