EN İYİ BLUETOOTH HOPARLÖRLER

EN İYİ BLUETOOTH HOPARLÖRLER

Havalar ısındı, artık tatile gitme zamanı geldi. İster havuz başında, ister doğada bir mola verdiğinizde bu hoparlörlerle müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bluetooth hoparlörler kolayca ve hızla şarj edilebilen pilleri, hafif ve şık yapıları ile hem çantaya atıp taşımak hem de telefondan kolayca müzik dinlemek için uygunlar. Üreticiler birkaç nesildir bu cihazları üretiyorlar ve artık ses konusunda uzmanlaştıktan sonra, diğer özelliklere de odaklanabiliyorlar.

Dış koşullara dayanıklı modellerden en iyilerini sizin için seçtik…

ALTEC LANSING BOOMJACKET
Doğa severler ve spor meraklılarını müzikle buluşturmak için tasarlanan BoomJacket, bisiklete, kayığa hatta kayak tahtasına dahi sabitlenebiliyor. 40 saate kadar pil ömrü var ve sesi, gürültülü dış ortamlarda dahi rahatça duyulabilecek kadar güçlü. Ancak bir dağ tırmanışında ya da dalgaların arasında sesi az duymanızın o kadar da dert olacağını zannetmiyoruz.

JABRA SOLEMATE MAX
Süper taşınabilir ve ses canavarının arasında bir Bluetooth hoparlör isteyenler için Jabra’nın çözümü uygun. Sağlam metal ızgaralarla kaplı, kauçuk tamponla çevrili ve taşımayı kolaylaştıran bir kola sahip yapısı ona değişik bir hava katıyor. Sesli komutlarla cihazınıza bağlanabilen hoparlör, pil durumunu da konuşarak haber veriyor. Dilerseniz kablolu bağlantı da kurabilirsiniz.

JBL FLIP 4
Bir süredir bu alanda tüm şirketler için dişli konumuna gelen JBL, dördüncü nesil Flip hoparlörü ile ses konusunda ustalaştığını kanıtlıyor. Flip, sağlam ve suya dayanıklı bir hoparlör, fakat yine de onu havuza düşürmemeye dikkat edin, zira hızla batacak ve suda kalma sınırını aşacaktır. Bas gücüyle öne çıkan cihaz, altı farklı renge ve JBL Connct+ ile diğer JBL hoparlörlerle birleşme özelliğine de sahip.

MONSTER BLASTER
Neredeyse 8 kg ağırlığındaki Monster Blaster, adı gibi bir canavar. Yine de taşıma kolu ve boombox tarzı yapısı ile bahçenize ya da arabaya götürmek için uygun. Bu büyük ve güçlü görünümlü hoparlör ses konusunda bizi yanıltmıyor ve beklenenin aksine, ses düzeyi artınca bozulma olmuyor.