Erkek Saç Modası

Erkek Saç Modası

Erkeklerin tarzını ortaya koyan en önemli parçalardan biri de saç modelleridir. Günümüzde artık kadınlar kadar erkekler de saçlarına önem veriyor. 2018 yılında erkek saç modası doğal ve salaş görünümlerle karşımıza çıkıyor. Genellikle orta uzunlukta kullanılan saç modellerinde maskülen bir hava hakim. Siz de saçlarınıza 2018 modasıyla farklı bir tarz katmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz modellere göz atmanı öneririz.

KIVIRCIK SALAŞ MODELİ

Eğer kıvırcık saçlarınız varsa bu sene sizin yılınız olacak. Kıvırcık ve salaş erkek saç modelleri 2018 yılında çok moda. Siz de saçlarınızı kestirmek yerine uzatarak saçlarınızın havasını ortaya koyabilirsiniz. Kıvırcıklarınızı saç şekillendirici köpüklerden yardım alarak şekillendirebilirsiniz.

ORTA BOY SAÇLAR DİKKAT ÇEKECEK

Orta uzunlukta ve gür saçlarınız varsa 2018 yılında çok dikkat çekeceksiniz. En çok tercih edilen saç modellerinden biri olan bu model, güzel görünümün yanında kullanım kolaylığı ile de tercih edilebilir hale geliyor. Saçlarınız nemli iken yandan ayırabilir, saç spreyi kullanarak saçlarınızın kabarmasını engelleyebilirsiniz.

UZUN SAÇLAR KREMLE BİRLEŞECEK

Uzun saçlarınızı düz olarak kullanmak isterseniz, saçlarınıza bir bakım kremi veya şekillendirici krem uyguladıktan sonra saç fırçası ile tarayarak kurutabilirsiniz bu şekilde düz bir görünüm elde edebilirsiniz.

SAÇLAR GERİYE YATACAK

Geriye doğru taranan saç modelleri en çok tercih edilenlerden biri. Saçınıza jöle uyguladıktan sonra geniş dişli bir tarakla geriye doğru tarayabilirsiniz. Eğer saçlarınızın elektrikleniyorsa şekillendirici krem de uygulayabilirsiniz.

ORTA UZUN, DALGALI SAÇLAR

Saçlarınız orta uzunluktaysa, dalgalı bir model tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı yandan ayırıp yuvarlak fön fırçası ile geriye doğru fön çekebilir ve fön işlemi bittikten sonra ellerinizle şekillendirici uygulayarak dağıtabilirsiniz.