ERKEKLERİN DOLABINDA OLMASI GEREKEN BEŞ PARÇA

ERKEKLERİN DOLABINDA OLMASI GEREKEN BEŞ PARÇA

Moda kadınlar için önemli  olduğu kadar günümüzde erkekler içinde önemli.Git gide çeşitliliğini artıran erkek modası  kot  ve  t-shirt  devrini  kapattı .Hem kaliteli hem şık hem de güncel görünmek mümkün. Her zevkten ve her yaştan erkeklerin  dolabında bulunması gereken  o parçalar;

KOT  PANTOLON
Günün her saatinde giyilebilen ve adeta kurtarıcı görevi gören kot pantolonlar erkeklerin vazgeçilmez giyim parçalarından biri. Erkeklerin gardıroplarında en az 3 çeşit farklı renkte kot pantolon bulundurması ve bunları farklı ceketlerle kullanması ‘ne giyeceğim’ telaşında olduğunuz günlerde sizi rahatlatabilir. Mavi renkli jean’leri koyu blazer ceketlerle spor ve şık bir havaya sokabilir, siyah jean pantolonunuzu deri ceketlerinizle tamamlayarak oldukça şık görünebilirsiniz. Açık renk jean’lerinizle ise bej rengi ceket ve kazaklarınızı eşleştirerek sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz.

DERİ CEKET
Son zamanların en trend parçalarından biri olan deri ceketler her parça ile kombinlenmesi ve giyeni oldukça cool göstermesi sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Hafta sonları siyah jean pantolonlarla stil sahibi bir görüntü sunan deri ceketler zamansız olduğu için her zaman ve her yerde giyilebiliyor.

BEYAZ GÖMLEK
Erkeklerin gardıroplarındaki en temel ve klasik parçalardan biri olan beyaz gömlekler takım elbiselerin yanında chino pantolonlarla, bermuda şortlarla ve jean’lerle harika bir şekilde eşleşiyor. Klasik beyaz gömlekleri takım elbiselerle ,slim fit olanları dar pantolonlarla giyebilirsiniz.

BLAZER CEKET
Erkekleri en şık gösteren parçalardan olan blazer ceketler gardıropların demirbaşlarından  hem jean’lerle hem de klasik pantolonlarla muhteşem eşleşmeler sağlıyor. Koyu renkli kıyafetlerle koyu blazer ceketler, açık renklilerle de bej ve açık gri blazer ceketler ideal olabilir.

TAKIM  ELBİSE
Takım elbiseler ne olursa olsun gardırobunuzda mutlaka bulunmalı… Cenaze, düğün, iş yemeği, davet… Her ortamda giyebilirsiniz. Gelinlik nasıl her kadını güzel gösterirse, takım elbise de hemen her erkeği daha şık gösterir. Unutmayın, kadınlar her yere gelinlikleriyle gidemez, ama siz her ortamda takım elbiseyle olabilirsiniz.