FARKLI TARZDA KOT PANTOLON KOMBİNLERİ

En rahat, en klasik, en dayanıklı, 7’den 70’e herkesin dolabında mutlaka bulunan kot pantolonlar günlük yaşantımızın olmazsa olmazlarından…

Kimsenin hayır diyemediği kotlar, spor, şık, cool gibi her türlü tarza ayak uydurmakta, bu yönüyle de gönlümüzü bir kez daha fethetmekte…

İşte kot pantolon ile elde edebileceğimiz tarz ve öneriler:

ŞIK
Günlük hayatın vazgeçilmezi kot pantolonlar ile sandığınızdan daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gömlekler, crop toplar hatta basic parçaları doğru kot pantolonlar ile kombinlediğiniz zaman çok şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Öneri:
-Bordo, zümrüt, kadife body veya dantelli gömleklerin altına kotları giyerek gün içinde şık ve feminen bir görüm kazanabilir geceye de bu kombinle devam edebilirsiniz.
-İnce bacaklara sahipseniz skiny pantolonların altına stilettoları giyerek çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz.
-Kalın bacaklara sahipseniz de ispanyol paçaların altına tek bantlı topuklu ayakkabılar giyinerek zarif ve şık görüntü elde edebilirsiniz.

SPOR
Kot pantolonlar en çok rahatlığıyla bilinir ve farklı modelleriyle inanılmaz bir yelpaze sunarken sizin rahatlığınızı hep birinci sırada tutar. Bu yüzden spor ve rahat tarzın vazgeçilmezi olan kotları tişört, sweatshirt ve gömleklerle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

Öneri:
-Koşturmacalı bir gündeyseniz ve rahat olmalıysanız kotlarınızın altına yine rahatlığıyla bilinen sneakersları giyinerek sonsuz rahatlığa ulaşabilirsiniz.
-Kot pantolonlara yakışan gömlekler sizi rahatlığa kavuşturan bir diğer parça. Ancak gömlekleri kullanırken üst düğmelerin açık olması gibi eski alışkanlıkları unutun. Gömleklerin uzun bir süredir bütün düğmeleri iliklenmiş şekilde kullanıldığını ve daha tarz bir görünüm yakalandığını unutmayın.
-Rahat ve sporluğun yanında şık bir görünüm de kazanmak istiyorsanız ceketler tam size göre. Özellikle iş hayatında kolaylık sağlayan bu kombinin altına kısa topuklu botları da giyerek spor şıklığı elde edebilirsiniz.

COOL
Modayı yeniden uyarlayarak cool bir görünüme sahip olmak hiç de zor değil. Farklı tarzları biraraya getirerek her ortamda uyumu yakalayabilirsiniz. Kazaklar, botlar, tiril tiril bluzlar, gömlekler aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetten size en uygun olanını seçerek cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Öneri:
-Cool bir görünüm kazanmanın en önemli noktasının sizi yansıtan tercihler yapmak olduğunu unutmayın. Sizi ifade eden fular hatta bir şapka takarak cool bir görüm kazanın.
-Soğukların başladığı bu günlerde kot pantolonların altına botları giyerek cool bir görünüm kazananın. Giyeceğiniz botun sıradan değil tarz ve ilgi çekici bir bot olmasına dikkat edin.
-Kot pantolonlar ile kazaklar çok yakışıyor. Ancak cool bir görünüm kazanmak istiyorsanız çok dikkatli tercihler yapmalısınız. Güzel dokulara sahip kazakları ve farklı modelleri kullanın.