Festivallerde Sizin Stiliniz Konuşulsun

Festivallerde Sizin Stiliniz Konuşulsun

Artık yaz aylarını müzik festivalleri süslediği için müzik festivallerinin tam ortasındayız diyebiliriz! Özgürlüğün, rahatlığın, eğlenceli ruhların buluştuğu festivaller stillere de ilham oluyor. Sosyal medyanın da etkisi ile katılımcılar, festivallerin ruhuna uygun ve aynı zamanda da dikkat çekici olmayı kovalıyor. Siz de festivallerde stilinizi konuşturmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

BOHEM DETAYLAR OLMAZSA OLMAZ

Son yıllarda olduğu gibi bu sene de festivallerin olmasa olmazı bohem detaylar. Bir kaç parçayla bohem stiline sahip olabilirsiniz. Uzun, desenli pantolonlar, bol kesim renkli kumaşlar, renkli elbiseler, topuklu yerine düz ipli sandaletler ile bohem tarzını yakalamak mümkün. Hem rahat hem de festival için uygun bir stil yakalamak için bohem tarzı doğru bir adres.

METALLERLE GECE DE PARLAYIN

Metalik görünüm bu yılın favori akımlarından… Bu akıma uyarsanız kıyafetlerinizde pullar, simler, payetler kullanmalısınız böylece festival ışıkları altında parlayacaksınız. Abartılı görünüm için metalik parçaları üst ve alt giysinizde bir arada kullanabilirsiniz, daha sakin bir görüntü için ise tek parçada metal tercih edebilirsiniz. Kemer, çanta ya da ayakkabı gibi tek bir aksesuarda da kullanılabilir.

MUTLAKA GÖZLÜK

Gözlük kullanımı artık çoktan ihtiyaç olmaktan çıktı, gece-gündüz fark etmeksizin gözlükler stillerin tamamlayıcısı olarak kullanılıyor. Festival stillerinin de vazgeçilmez tamamlayıcısı olan gözlüklerde fark oluşturmak istiyorsanız; vintage görünümlü modelleri, yuvarlak ya da camlıları, tercih edebilirsiniz.

TAKILARINIZLA FARK OLUŞTURUN

Festival stilleri abartılı görünümlerden beslendiği için, dolabınızda kullanmadığınız ne kadar takınız varsa gün yüzüne çıkarın. Kollar, boyunlar, kulaklar, ayak bilekleri takılarla donatılsın. Farklı renk ve modelleri birarada kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle sade bir kombininiz varsa, takıları alabildiğine abartılı seçebilirsiniz.

İLGİ ÇEKİCİ SAÇLAR

Kıyafetleriniz kadar müzik festivallerinde saçlarınızla da ön planda olmalısınız. Saçlarınızı, renk renk boyatabilir, simlerle parlatabilirsiniz. Kıyafetinize göre saç aksesuarları, taçlar, bandanalar, şapkalar da stilinizi tamamlar. Saçınızda bir aksesuar yoksa dağınık ve öylesine şekil verilmiş saçları tercih edin.