Gece Elbiselerinde Son Trendler

Gece Elbiselerinde Son Trendler

Her kadın davetlerde, düğünlerde ve özel günlerde kendisini iyi hissetmek ister. İyi enerji; yerine, zamanına, kişiliğe uygun giysi, makyaj ve aksesuarla buluşunca bu hedefi tutturmamak imkansız…

İçsel durumumuzu ve bahsettiğimiz diğer kriterleri ayarladıktan sonra sıra geldi 2020 yılının gece kıyafetleri ile buluşmaya… 2020’de gece kıyafet trendlerinde sizi öne çıkarabilecek parçaları toparladık.

VİOLET

Kraliyet aileleri vasıtasıyla tanıtılan violet renk, 2018’den beri yoğunlukla kullanılmaya devam ediyor. İhtişamın rengi violet ile naif ve asil havaya bürünürken aynı zamanda da gecenin dikkat çekeni siz olabilirsiniz. Violet renk gece elbisenizi gold ve metalik tonlarla birlikte kullanarak göz kamaştırıcı bir hale bürünebilirsiniz.

MİNT YEŞİLİ

Son yılların asil rengi mint yeşili gece kıyafetlerinde de dikkat çekmeye başlıyor. Yeşil ve turkuazın birleşimi ile oluşan mint yeşili sezona damgasını vurdu. Doğadan esinlenen ünlü moda tasarımcılarının kreasyonlarında kullanılan mint yeşili ile baharın canlı havasına girebilirsiniz. Romantik bir havaya bürünmek isteyenlerin rengi mint yeşili gece elbisesi, hemen hemen tüm cilt tonlarına uygun olacaktır.

BOHEM HAVASI

Samimi ve doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin tarzı bohem 2020 gece elbisesi modellerinde de dikkat çekiyor. Modern dokunuşlar ile bohem tarzının özgürlüğünü yansıtabileceğiniz hareketli modeller tercih edebilirsiniz. İçinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz bohem gece elbisesi ile gecenin en çok eğleneni siz olabilirsiniz.

KAT KAT ETEKLER

1950’leri hatırlatan kat kat etekler gece giyimine de yansıdı. Çingene modasını anımsatan kat kat tül etekleri 2020 gece kıyafetlerinde de görmeye devam edeceğiz. Kırmızı ile çingene ruhunu yansıtan kat kat etekler, kemer detayı ile modern bir görüntü oluşturuyor. İnce bir bele sahipseniz kemer detayı ile çok modern görüneceksiniz. Kat kat etekten oluşan gece elbiseniz ile minimalist aksesuar ve takı kullanımına dikkat etmek gerekmektedir.

OMUZ DETAYI

2019-2020 modasında oldukça fazla kullanılan omuz detay ile ilgi odağı olmaya hazır mısınız? Açık saç modelleri ile güzel bir uyum sağlayan omuz detay gece elbisesi ile sofistik ve romantik bir görüntü elde edebilirsiniz. Gecenin sade ve duru güzeli olmak isteyenlerin tercihi omuz detay gece elbisesi ile soft bir makyaj, minimalist takılar tamamlayıcı olacaktır.