İlkbahar/Yaz Ayakkabı Modası

İlkbahar/Yaz Ayakkabı Modası

Parçalarınızı tamamlayan en önemli aksesuar ve kadınların bitmeyen zevki ayakkabılar, 2018 yılında da yeni modelleriyle göz dolduruyor. İlkbahar/Yaz sezonuna damga vuracak ayakkabıların en gözde modellerini bir araya getirdik.

KISA TOPUKLAR GERİ DÖNDÜ

70’lerin modası kısa topuklu ayakkabılar geri döndü. Yıl boyunca hakimiyetini sürdüren botlar ve düz tabanlar kendilerine ufak ve şirin bir detay bırakıyor. Kıyafetlerinizi gündüzden geceye kolayca taşımanıza da yardımcı olan bu topuklular, hem 70’leri anmanıza yardımcı olacak hem de kıyafetlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak. Bu yaz kısa topuklarla hareket etmeyi unutmayın.

SLINGBANG AYAKKABILAR

Bu yaz biraz 80’lerin nostaljisini yaşamak istiyorsanız, bu sezonun modası olan slingback ayakkabı modellerini denemenizi öneririz. Hem kısa topuklu modellerde hem de uzun topuklularda ayaklarınıza ayrı bir hava katacak olan slingback ayakkabılar sezona damga vuracak.

UGLY SNEAKERLAR

Moda ve stilin tabularını yıka sneakerlar, ayakkabı da kuralları baştan yazıyor. Rahat olmalarının yanı sıra kendilerine farklılık katarak güçlenen sneaker modeller, moda dünyasının yeni gözdelerinden. 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda mutlaka denemeniz gereken “Ugly Sneaker” modasının en lüks ayakkabılarını denemeden yazınızı geçirmeyin.

VAZGEÇİLMEZ PASTELLER

2018 İlkbahar/Yaz renk modası lavanta renginden kendinizi alamayacaksınız. Sarı, pembe, mavi ve mint gibi sıcak tonlar da arka planda kalmayıp artık gün yüzüne çıkıyor. Sezona en güzel halleriyle katılan bu renkler, geceleri de ayaklarınızı süslemeye talip. 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda, ayaklarınıza eşlik edecek olan bu pastelleri mutlaka denemelisiniz.

PARILTI ZAMANI

Parıltılardan kaçmayın ve dolabınızda onlara daha fazla yer açın. Geçen sene moda haftalarında bu senenin en büyük modası olacağının sinyallerini veren parıltılı ayakkabılar, 2018’i etkisi altına aldı. İlkbahar/Yaz sezonunda ayakkabılarda hakimiyetini sürdüren parıltılar bu yaz boyu parçalarınızda size eşlik edecek. Yılın güneşli günlerinde tercih edebileceğiniz sezonun en şık parıltılı ayakkabı modellerine de mutlaka göz atın.