İlkbahara Giriş

İlkbahara Giriş

Soğuk, karlı, buzlu günleri geride bırakıp ilk baharın gelişini tam anlamı ile hissedeceğimiz nisan ayına geldik. Geçiş mevsimlerinde giyinmek de zordur, aşırı kalın ya da aşırı ince giysiler bizi her zaman zor durumda bırakabilir.

Temel olarak kalın montları, uzun botları, bir kenara atıp daha hafif dış kıyafetlerle atlatabileceğimiz bu ayda bakalım hangi parçalar, hangi renkler ön planda?

SICAK SARI

İlk baharın hemen hemen her parçasında canlı sarıları göreceğiz. Bir çok markanın defilesinde kullandığı bu renk önümüzdeki yazın da temel renklerinden biri olacak. İster elbiselerinizde isterseniz t-shirtlerinizde kullanabileceğiniz bu renk yeni sezonun temel taşlarını oluşturuyor.

KARGO PANTOLON

Kargo pantolonlar geri döndü! Bu ilkbahar için modacılar kadın-erkek ayırt etmeden, kargo pantolonları dolabımıza yeniden dahil etmeyi başardı. Kargo pantolonları tercih ederken renkli olanları denemeyi unutmayın, yaz ayları için ise en trend rengin beyaz olacağını aklınızda tutun.

KEMER

Vazgeçilmez aksesuarımız kemeler, kıyafetimizin tamamlayıcısı hatta bazı durumlarda starıdır. İster eteğinizde ister elbisenizde isterseniz de pantolonlarınızda kullanabileceğiniz kemerlerde bu seneki yorum büyük ve gösterişli olmaları… Sade bir görünümle, gösterişli bir kemeri bir araya getirmek ise sizi şık ve stil sahibi yapacaktır.

KABARIK KOLLAR

80’lilerden kalma kabarık kollar son yollarda yeniden yorumlanıyor. Bu ilkbaharın ise temel parçalarında olmaya hazırlanıyor. Bir çok defilede gördüğümüz bu kabarık kollar, bluzlar, gömlekler hatta elbiselerde de çok kullanılıyor. Bu sürpriz detayı parçalarınızda mutlaka kullanın.

BOYALI KUMAŞLAR

Özgürlüğün ve barışın sembolü haline gelen renkli boyalar ilkbahar-yaz koleksiyonlarında kendisini gösteriyor. Kadın ve erkek koleksiyonlarında karşılaştığımız boyalı kumaşlar kimi zaman pantolonlarda kimi zaman trençkotlarda kimi zaman da t-shirtlerde olacak. Size enerji verecek bu tarzı kendinize göre yorumlayabilmeniz de mümkün.