Kışın Baş Tacı: Kabanlar

Kışın Baş Tacı: Kabanlar

Kış aylarının baş parçalarından biri olan kaban, kıyafetiniz ne kadar sade olursa olsun  onu ön plana çıkaran, kusursuzlaştıran, kaliteli hale getiren parçadır. Her yıl kaban modası değişse de klasik olan kabanlarımız her daim gardırobumuzda yerini koruyor. Peki bu sezon nasıl kabanlar giyineceğiz?

Öne çıkan kaban modellerine birlikte göz atalım…

GRİ UZUN KABAN

Sade giyinmeyi seviyorsanız, bir jean bir t-shirt sizin kombininizin vazgeçilmezi ise, görünümünüzü tamamlayacak diğer baş parçanız da gri klasik kabanınız olacaktır. Hem sadeliğinizi bozmaz hem de  kombininizi ön plana çıkarır. Her kış olduğu gibi bu yıl da klasikten hiç vazgeçmeyenlerin tercihi kaşe gri kabanlardan yana…

LEOPAR

Büyük çaba sarf etmeden şık olmanın en önemli yollarından biri de basit siyah kombininiz ve bu görünümünüzü havalı kılan, modası bitmeyen leopardır. Son yıllarda leopar, tüm giysilerde olduğu gibi dış giyim kabanlarda da çok moda… Tek bir paltoyla bile şık olmanın tadını leoparla çıkarın.

SÜET VE YÜN BİRARADA

Yün astarlı kabanlar tam kışlıktır. Hele bu kabanları ayak bileğinize kadar uzun tercih ederseniz ne soğuk size yaklaşabilir ne de modadan uzak kalırsınız. Süetten tasarlanmış, içi yün astarlı kabanlar bu kış da favoriler listesinde. Bu parçayla hem trendlerin gerisinde kalmamış olursunuz hem de soğuk kışı sıcacık karşılayabilirsiniz.

VAZGEÇİLMEZ KÜRKLER

Kürkler… Tabi ki gerçek olmayan kürklerden bahsediyoruz! Kadınların asla vazgeçemediği kürk kabanlar; son yıllarda rengarenk modelleri ile dolaplarımızdaki yerini almayı başarıyor. Bütün olarak kürk sevmeyenler, bu detayı kabanlarının yaka ve bileklerinde de kullanabilir. Hem sıcak kalmak hem de modayı takip edip, tarz olmak istiyorsanız kürkler size çok iyi gelecek.

PUF MONTLAR

Kabarık ve yumuşak puf montlar kış mevsimi ile mükemmel bir ikili oluşturuyor. Pahalısından, ucuzuna bütün markaların ürün  skalasında yer alan puf montlar sportif ve şık görünümü birarada arayanların gözdesi… Kısasından uzununa her renk ve her modelde bulabileceğiniz puf montlarla bu kış da sıcak kalacaksınız.