Makyaj Trendleri

Makyaj Trendleri

Biz kadınlar hayatımızın her anında; giyim, kuşam, aksesuar, saç tercihlerimizle kusursuz görünmeyi severiz. Görünümümüzü tamamlayan makyaja da özel enerji harcarız. Peki bu sezonda hangi makyaj trendleriyle karşılaşacağız ve bu trendlerin hangisi bize iyi gelecek?

SIRALI KAŞLAR

Son zamanlarda oldukça trend olan alınmayan ve kesilmeyen kaşların konforuna şimdiden alışın. İçini doldurmaya bile gerek duymayacağınız, sezonun yeni hiti sıralı kaş görünümü için tek yapmanız gereken, şeffaf bir jelle kaşlarınızı özenle tarayıp sabitlemek… Artık alınmamış kaşlar moda…

YOĞUN ALLIK

Kontürün vedasından sonra bu sezon yoğun allık ön plana çıkıyor. Ferah renklerle şekillenen ve cildin doğal strüktürünü bozmayan allıklar, elmacık kemikleri üzerine yoğunlaşıyor. Bu kullanım ile avangart bir etki yayan allıklar, baharın taze renklerini makyajınıza taşıyor.

MODERN GÖZLER

Bu sene gözlerde grafik hatlar ve blok farlar trend. Doğal görünümlü makyajınızı, bu sene gözlerde ya neon ve ya da pastel farlar tamamlıyor.

MAT RUJARA ELVEDA

Son birkaç yıldır devam eden mat rujların yerini bu yıl parlak tonlar alıyor. Kırmızı rujlar bile parlak olacak. Özellikle 80’li ve 90’lı yılların makyaj trendlerinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz.

ABARTILI EYELİNER

İncecik, kusursuz eyeliner çekmeyi bir kenara bırakın. Bu yıl daha kalın, hatta geometrik şekiller moda. Yumuşak bir göz kalemi ile harikalar yaratmak elinizde. Tüm yapmanız gereken, dışa çekip bıraktığınız eyelinerı göz kapağınız ile birleştirmek…

 RAFİNE IŞILTI

Yükselişe geçen metalik furya bu sezon simlerle farklı bir boyut kazanıyor. Günlük hayata da uyarlanan bu ışıltı, simler ve taşlarla daha aykırı ve deneysel bir portre sergiliyor.