MÜZİK HEP SENİNLE

MÜZİK HEP SENİNLE

Kulak içi ve kulak üstü kulaklıklar ile müzikten her yerde ve her zaman daha fazla keyif almak mümkün.

Gençlerin son dönemlerde büyük ilgi gösterdiği, kulak içi ve kulak üstü modelleri ile, kulaklıklar ve özellikleri:

                 

 Kulak içi:

AKG K-328
Mikrofon ve ses kontrol ünitesi sayesinde kolayca kullanılabiliyor. Sesi kadar canlı renkleri de onu cazip kılıyor. Taşıma çantası ve üç farklı silikon da hediye geliyor.
165 TL / tr.akg.com

JVC HA-FX1X
Temiz bir ses veriyor ve kulağa rahat oturuyor. Özellikle bas tonlarının güçlü olmasını isterseniz, tam size göre. Ayrıca ses yalıtımı sayesinde kimse sizi rahatsız edemeyecek.
15 USD| jvc.com.tr

Sennheiser IE800
Fiyatı biraz yüksek ama bir kez kulağına takınca, hafifliği ve rahatlığına hayran kalmamak elde değil. Dinamik, detaylı ve her enstrümanı tek tek duyabileceğin kadar iyi.
1000 USD | sennheiser.com

                                                             

Kulak üstü:

Audio-Technica ATH-M50
‘Taşınabilir’ ve ‘sadece ev kullanımı için’ çizgisinde; pürüzsüz ve temiz bir yapısı var. Ses kalitesi kadar malzeme kalitesi de çok iyi. Onu uzun süre kullanabilirsiniz.
570 TL | audio-technica.com

JVC HA-SR75S
O kadar sağlam ki, fırtına kopsa bile kafanızdan çıkmayabilir. 70’lerin tasarım çizgilerini taşıyan cihaz, şık ve sağlam görüntüsü kadar, güçlü ve dinamik sesiyle de etkileyici.
124,99 USD | jvc.com

Denon AH-D600
Kulak kalıpları hariç biraz büyük olduğundan, daha çok bilgisayar başında kullanmak mantıklı görünüyor. İş ses kalitesine gelince, Denon her zamanki kalitesinden ödün vermiyor.
346 USD | denon.com