Saçlar En Doğal Tonlara Kavuşuyor

Saçlar En Doğal Tonlara Kavuşuyor

Biz kadınların en büyük sorunu da en büyük kurtarıcısı da saçlarımızın rengidir. Kimi zaman seçtiğimiz renk güzelliğimizi ön plana çıkarır, kimi zaman da yapılan yanlış bir tercihle saçlarımız kabusumuz olur. Tabi kendimize yakışan rengi bulmak ve karar vermek uğraştırıcı bir süreç… Ama biz vazgeçer miyiz; asla!

Bakalım bu sene saçlarımız hangi renklerin, hangi tonlarıyla tanışacak?

KAHVE-KARAMEL KARIŞIMI

Kahve ve karamel renkleri ayrı ayrı kadınların kurtarıcı renklerindendir. Ama bu sezon her iki rengin karıştırıldığı bir tarz karşımıza çıkıyor. Parlak ve ışıltılı olan bu tonlama, her cilt tonuna yakışıyor. Kış ayazının soğukluğunu kırabileceğiniz bu seçim, özellikle düz saçlarda kendisini daha iyi gösteriyor.

EN KOYU KAHVE

Kahveler, tüm renklerde olduğu, gibi bu sene koyulaşıyor. Çikolata kahvesi dediğimiz bu renk, kahvenin en yoğun ve koyu hali… Düz saçta rahatça kullanılabileceği gibi dalgalı ve kıvırcık saçlarda da aynı hava ile karışımızda olacak.

KIŞA ÖZEL SARI

Mevsim geçişleri ile birlikte değişen saç renklerinde bu sene sarı, kışa özel daha da koyulaştı. Sarıdan vazgeçmeyen ama modayla uyumlu şekilde ilerlemek isteyen sarı severler, saçınızı birkaç ton koyulaştırabilirsiniz.

KOYU BRONDE

‘Kahveye yakın, kumral tonları ve bal rengi saç tonları’ olarak tanımlanabilecek bronde, ünlülerin en çok tercih ettiği renklerden… Bakımı kolay olan bu renk karışımını; ten renginize göre tercih edeceğiniz, sıcak veya soğuk alt tonuyla  rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YUMUŞAK PEMBE

Açık renkli saçların uçlarına uygulanan yumuşak pembe; keskin pembe, mor, maviye göre saçlara daha doğal bir ışıltı katıyor. Özellikle beyaz tenlilere çok yakışan bu tonu, farklı görünüm isteyenler, mutlaka denemeli!