‘SENİ SEVİYORUM’ DEMENİN EN ÖZEL YOLLARI

AŞKINIZI KUKLALAŞTIRMAYA NE DERSİNİZ?
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümü mezunu olan Asuman Sübay, Taksim’deki Su Sanat Atölyesi’nde Sevgililer Günü’ne özel kukla tasarlıyor. Sübay’ın 25-30 cm ve 80’cm’lik kuklaları büyük ilgi görüyor. Sevdiklerinizin fotoğraflarını Sübay ile paylaşır paylaşmaz, kukla tasarım süreci de başlıyor. 15 gün veya 1 ayda hazırlanan kuklaların fiyatları ise 250 TL ile 500 TL arasında değişiyor.
İletişim için: Su Sanat/ 0 212 245 96 59

KARİKATÜRİZE TABAK TASARIMLARI
Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat Tasarımı Bölümü mezunu Gamze Tavukçuoğlu’nun kişiye özel boyama tabakları, Sevgililer Günü’nüzü renklendirecek hediye seçenekleri arasında yer alıyor. 28 cm’lik orijinal tabak tasarımları 50 TL’den satışa sunuluyor. Tavukçuoğlu’nun duvara asılabilen ya da masa üzerinde dekoratif amaçlı olarak tasarladığı bu tabaklar, hayal ettiğiniz her detayı hayata geçiriyor. Tabak tasarımları ortalama 20-25 günde teslim ediliyor.
İletişim için: gamzetavukcuoglu@gmail.com

ÇİKOLATA TADINDA AŞK
Beşiktaş/İstanbul ve Karşıyaka/İzmir’de faaliyet gösteren My Chocolate Hediye Atölyesi, kişiye özel çikolata tasarımlarıyla beğeni topluyor. Nilgün Güneş’in kurucusu olduğu My Chocolate’ın Sevgililer Günü’ne özel çikolata tasarımları, farklı bir hediye alternatifi. Çikolataların dış çerçevesinde sevdiklerinizin fotoğrafı yer alabiliyor. Siparişler iki gün içinde kargoyla iletiliyor. Kişiye özel çikolata tasarımlarının fiyatı ise 100-150 TL arasında değişiyor
İletişim için: 0 212 227 80 06/ 0 232 367 40 89

EVİNİZ CANVAS TABLOLARLA ŞENLENSİN
www.fotoev.com sitesi üzerinden sevgiliniz ya da eşiniz için çok farklı bir hediye tasarımına imza atabilirsiniz. Siteye mail yoluyla göndereceğiniz jpeg fotoğraflar, canvas baskı tekniğiyle ölümsüzleşiyor. Farklı boyutlarda hazırlanabilen canvas baskılı özel fotoğraflarla evinizin en sevdiğiniz köşesini aşkınızı yansıtan fotoğraflarla donatabilirsiniz. Canvas tabloların fiyatları 40-150 TL arasında değişiyor. Siparişler ise 4-6 günde teslim ediliyor.
İletişim için: 0212 451 82 97