SOKAKLARDA YAZ ŞENLİĞİ

YAZ RENKLERİ
Pembe, mint yeşili ve sarının hemen hemen her tonunu sokaklarda görebilmek mümkün. Özellikle pastel tonlarında dikkat çeken pembe rengin, nude yani ten rengine bakan tonları çok popüler.

MİDİ ETEK
Sezonun en kadınsı parçaları arasında yer alan midi etekler de sokak modasının favorisi… Sokak modasında midi etekler, sweatshirtler, kısa ceketler, kısa üstlerle ve deri ceketler ile birlikte giyiliyor. Pileli, çiçek desenli ve pastel tonlarda midi etekler sokakların hit parçaları arasında yer alıyor.

ÇİÇEKLİ ELBİSELER
Yaz gelir de; elbiselerde çiçek deseni olmazsa olur mu? Çiçek desenli elbiseler bu yazın trendlerinden biri… Sokak modasında çiçek desenli elbiseler bu yıl oldukça çok tercih edilecek.

GÖZLÜKLER
Retroya devam… Kadınlarda sivri kelebekler, erkeklerde ise köşeli kemik çerçeveler stilleri tamamlıyor. Renk renk kadife gözlükler, gerek kadın gerekse erkeklerde kesinlikle bu yazın öne çıkanları… Renkli titanyum çerçeveleri, aynalı camları da bu sene göreceğiz. Ancak aynalı camların yerini yavaş yavaş açık renk pastel cam tonlarına bıraktığını söyleyelim.

MAKYAJ
Sezonun hiti pastel renk trendi en fazla gözlerde kendine yer buluyor. Pastel renkli göz farlarında mavi ve yeşil ve tonları dikkat çekiyor. Renkli eyeliner da sezonun önde gelen makyaj trendleri arasında yer alıyor. Varla yok arası makyaj trendi yine devam ediyor. Sadece fondöten kullanılan ve hafif göz makyajının yapıldığı görünümler oldukça fazla… Cildin pürüzsüz bir hale getirildiği makyajlarda ise dudaklar ön plana çıkartılıyor. Sezonun önemli ruj trendleri arasında oranj ve kırmızının oranja bakan tonları yer alıyor.

SAÇLARDA OMBRE RÜZGÂRI!
Bu yazın en hit trendlerinden ombre! Koyu renkten açık renge doğru doğal geçişlerle saçlara uygulanan boya saçlara hem hareketlilik kazandırıyor hem de yüze ışıltı veriyor.