SONBAHARDA GARDROBUNUZDA NELER OLMALI?

SONBAHARDA GARDROBUNUZDA NELER OLMALI?

Yazın sıcak, eğlenceli ve rengarenk  günlerini  geride  bıraktık ve sonbahara yelken açtık. Sonbahar alışverişleri yorucudur, çünkü hava ne sıcaktır ne de soğuk. Diğer bir ifadeyle, ne soğuk ne de değil. Alış-veriş sırasında çelişkilere düşürür insanı… Öbür mevsimlere göre farkını fark ettirerek…Sonbahar alış-verişini düşünüyorsanız, gardrobunuzda bulunması gereken renklere bir göz atalım.

PANÇO VE PELERİN 
Sonbaharda olmazsa  olmazınız panço ve pelerinler. Özellikle desenli ve boğazlı modellerin oldukça tercih edileceği, pastel ve gri tonların ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Tek parçayla dikkatleri üzerine çeken kombinler yapmak isteyenlerin imdadına pançolar yetişecek. Panço modellerini kot pantolon, sırt çantaları ve spor ayakkabılarınız ya da mini bootileriniz ile kombinleyebilirsiniz.

TRİKO  BLUZLAR 
Sonbaharın kurtarıcı parça niteliğindeki omuzları açıkta bırakan triko modellerini tercih ederek şık ve romantik görünmenin tadını çıkarabilirsiniz. Jeanlerinizle rahatlıkla eşleştirebileceğiniz triko bluzlar gardrobunuzun ‘bonus’ parçaları arasında olacak. Ayrıca içlerine gömlek giyerek kombinleyebilir ve ofis stilini oluşturabilirsiniz. Bu mevsim; gri, parlak ya da pudra tonları tercih edildiğini söyleyebiliriz.

TRENÇKOT VE CEKETLERİMİZ 
Sonbahar  koleksiyonunun olmazsa olmaz parçalarından olan trençkot ve oversize ceket modelleri, havaların soğumasına sevinmek için güzel nedenler arasına girecek. Birbirinden şık trençkotlar, kabanlar, ceketler ve montlar şimdi sizin pastel ve gri tonları ile buluşturmanızı  bekliyor.

BOTLAR 
Sonbahar  sezonunun trend renklerinden bir diğeri fırtına renk tonları. Pastel mavi ve gri olarak tanımlayacağımız bu renkler seçeceğiniz ayakkabılar ve süet botlarla  harika bir ikili olabilir.

ÇANTA 
Olmazsa olmazlarımızdan  baş tacımız  çantalarımıza, bu sezon  volkanik patlamadan esinlenilen kırmızı, kahve ve turuncu tonları  eşlik ediyor. Bu renklerlerle kullanacağınız çanta seçimleriniz sonbaharın soğuk ifadesini biraz olsun ısıtacak türden.