Toplumsal Kalkınma İçin Her Türlü Gayreti Göstereceğiz

Toplumsal Kalkınma İçin Her Türlü Gayreti Göstereceğiz

Ülkemizin ulaşım ve erişim altyapısından sorumlu Bakanlığımız, 16 yıl boyunca milletimizin geleceğine ışık tutacak, ülkemizi yarınlara taşıyacak çok büyük projeleri hayata geçirdi, hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ile dünyanın gıptayla izlediği dev projeleri hayata geçirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak yeni bir döneme başlarken amacımız devam eden mevcut projeleri tamamlamak, yeni projeleri hayata geçirmek ve devraldığımız bayrağı daha da ileriye taşımak olacaktır.

Biliyoruz ki; Bakanlığımız 16 yıllık süreçte yakaladığı başarının sırrı, birlik ve beraberlik ruhundan güç alıp, her zaman ilk günkü heyecan ve özveri ile çalışmakta yatıyor. Aynı azim ve çalışma şevkini bundan sonra da devam ettirerek hizmet kalitemizi daima arttırarak; Türkiye’nin gelişimi, toplumun kalkınması ve cumhuriyetimizin 100. yılı için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstereceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Yeni Hükümet sistemimizden aldığımız güçle ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağız. 2023’te, görmeyi hedeflediğimiz muasır medeniyetlerin üzerine çıkmış bir Türkiye hayalimizi gerçekleştireceğiz. Hatta ülkemizin sadece 2023 yılı ve daha sonrası için ulaşım altyapısını da tasarlayarak adımlarımızı ona göre atacağız.