Tren Fotoğrafçılığının Yeni Adresi: Tam O ‘An’

Tren Fotoğrafçılığının Yeni Adresi: Tam O ‘An’

Tren ve trene dair her kare artık tek bir fotoğraf sitesinde toplanıyor. Tam O ‘An’  adı ile kurulan internet sitesinde, tren sevdalısı profesyonel ve amatör her fotoğrafçı çektiği kareyi siteye yükleyip, yakaladığı Tam O ‘An’ı milyonlarca tren severe ulaştırabilecek.

Bu yıl gerçekleştirilen Türk Telekom Doğu Ekspresi Tam O ‘An’ Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın, tren severler ve fotoğrafçılar arasında oluşturduğu heyecan rüzgarı esmeye devam ediyor. Yarışmanın ikincisi için çalışmalar devam ederken, tren fotoğrafçıları tren ve trene dair çektikleri kareleri paylaşabilecekleri yeni bir siteye kavuştu. Sitede, yarışmanın ilkinde dereceye giren ve sergileme alan fotoğraflar yer alırken, dereceye giren fotoğrafların sahipleri de ‘Tam O ‘An’ın hikayesini ziyaretçilerle paylaşıyor. Yarışmaya dair bilgiler ve yeni duyuralar da sitede yer alıyor.

Yazılarınız da paylaşılıyor

Fotoğrafların yanı sıra tren yolculuğuna dair yazılar da sitenin blog kısmında yayınlanıyor. Tren fotoğrafçıları ve tren yazarları böylece yeni bir mecraya kavuşmuş olmanın heyecanını yaşıyor.

http://www.tamoan.com.tr/