TREN KARTIN VARSA İNDİRİMİN CEPTE…

TREN KARTIN VARSA İNDİRİMİN CEPTE…

TCDD, TrenKart’lılara yıl boyunca devamlı indirim sağlıyor. TrenKart üyesi iseniz belirlediğiniz iki istasyon arasında niteliğinize (Tam/Genç),seçtiğiniz tren tipine göre indirimli yolculuk yapabilirsiniz.

Çok tercihe çok indirim
Treni seviyor fakat düzensiz seyahat ediyorsanız yüzde 40’a kadar indirim sağlayanTrenKart biniş paketlerini kullanabilirsiniz.60 gün içinde yapacağınız seyahatlerinizde beş biniş için yüzde 20, on biniş için yüzde 25, on beş biniş için yüzde 30, yirmi biniş için yüzde35, otuz biniş için yüzde 40 indirimli seyahat edebilirsiniz.

Aboneyim, abone!
Eğer her gün düzenli seyahat ediyorsanız ‘aylıkTrenKart paketleri’ tam size göre…Aylık(30 gün geçerli) abonman paketleri ile belirlediğiniz iki istasyon arasında niteliğinize(Tam/Genç),seçtiğiniz tren tipine göre yüzde 50’ye kadar indirimli yolculuk yapabilirsiniz.

Sadece bir tık uzakta…
TrenKart sahipleri, ülke çapındaki 51 TCDD gar satış gişesi, web sitesi veya mobil uygulamalar aracılığı ile TrenKart bilgilerini girerek herhangi bir ek ücret ödemeden biletlerini kolayca alabiliyorlar.Üstelik yer olması halinde fark ücretini ödeyerek bir üst sınıfta yolculuk yapmak da mümkün…

Ayrıntılar için: yolcu.tcdd.gov.tr