YAZIN VAZGEÇİLMEZ PARÇALARI

YAZIN VAZGEÇİLMEZ PARÇALARI

Yazın sıcağında giyinip-süslenmek eziyet olabilir kimileri için… Ama basit bir iki parça ile hem şıklığınızı koruyup hem de yazın keyfini çıkarabilirsiniz…

İşte yaz aylarının vazgeçilmez parçaları ve önerilerimiz:

İDDİALI KOLYELER
İddialı kolye, büyük ve cesur bir parçadır. İyi yapılmış olanını izlemek keyif verir. Bu sezon oldukça gözde olan iddialı takı sendromuna kapılmamak mümkün değil… 2014 yaz koleksiyonlarında hemen her çeşit kolye var; neon renklerde olanları, büyük taşlar ve zincirlerle dolu olanları, metal plakalar veya pleksi malzemelerle tasarlananları ve tabii ki doğal taşlarla dolu olanları…

Öneriler
-Seyahat sırasında mutlaka yanınıza alın. İki elbise ve üç iddialı kolyeyle 1 haftalık bir seyahate çıkabilirsiniz.
-Çabucak üstünüzü değiştirmeniz gerektiğinde, iddialı bir kolye kullanabileceğiniz başlıca parçalardandır.

GÜNEŞ ŞAPKASI
Esnek bir güneş şapkası, deniz kıyısında yanınızda olması gereken başlıca aksesuarınızdır. En güzel modellerini bitpazarlarında ya da sahil kasabalarındaki dükkânlarda bulabilirsiniz. Hasır şapkaları istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz; taşlar, boncuklar ya da kurdele ve ince şal kullanarak… Yazlık bir elbise ve espadrillerle birlikte kullandığınızda tüm dünyanın tatilde olduğunuzu bilmesini sağlar.

Öneriler
-Genel olarak en güzel güneş şapkaları sahil kasabasındaki dükkânlardan alınır.
-Alacağınız şapka kolaylıkla bavula konabilen bir model olmalı.

ŞEKER GİBİ KOLLAR
Bilezikler bir kadının üzerinde oynayabileceği temel stil unsurlarındandır. Değerli ve değerli olmayan materyallerle yapılmış olanları mevcuttur. Parlak, canlı, cesur veya daha klasik ve geleneksel olabilirler. Bu tamamen sizin tarzınıza bağlıdır. Farklı çeşitlerini deneyin; tahtayı gümüşle karıştırın, zincir deneyin…

Öneriler
-İnce altın bileziklerle kolunuzu doldurun. Altı taneden az takmamaya dikkat edin. Gerçek olanlarla ucuz olanları karıştırabilirsiniz.
-Eğlenceli bir görünüm için bitpazarından tuhaf renklerde bakalit bilezikler veya ucuz Hint bileziklerinden alabilirsiniz.
-Biraz gösteriş yapmak istiyorsanız, küçük elmas taşlarının yan yana dizilmesinden oluşan ince bilezikler size eğlence ve parıltı katacaktır.

DÜZ BEYAZ TİŞÖRT
Kaliteli, şöyle yıllarca kullanılabilecek, size en yakışanından ve tabii tarzınıza en uygun olanından bir tane beyaz tişörtünüz yoksa en kısa zamanda düz beyaz tişört edinin derim. Bugünlerde giydiğiniz tişörtlerin varlığını hissetmemelisiniz; ne kadar ince ve hafif olursa o kadar iyi.

Öneriler
-Boyun kısmına dikkat edin. Çok yüksek veya çok oyuk olmamalı.
-Asla çok dar tişörtler giymeyin. Hafif bir bolluk daha iyi gözükecektir.
-Payetli bir etekle sizi bambaşka bir havaya sokacak.