ZAYIF GÖRÜNME YOLLARI

Olduğundan daha zayıf ve fit görünmek her kadının isteğidir. Doğru kıyafet seçimleri ve doğru kombinlerle daha ince görünmek sizin elinizde.

Doğru kıyafetleri seçerken ilk önce yapmanız gereken şey vücudunuzu iyi tanımaktır. Daha sonra fazla kilolu olan bölgenizi kıyafet hileleri ile saklayabilir ve daha zayıf görünebilirsiniz.

İşte zayıf görünme yolları ve öneriler…

ÜST GİYİM
Oversize bluzlar son yıllarda inanılmaz trend… Bu parçalar aslında tam da fazla kiloları olanlara güzel kombinler sunmakta. Oversize uzun hırkalarınızın altına siyah taytlar giyerek hem şık, hem stil bir görünüm kazanabilirsiniz. Uzun ekose gömleklerinizin içine mini etek veya kısa elbise giyerek ince bir görünüm kazanabilirsiniz.

BOL PANTOLON
Alt kısmınız daha kilolu ise vücudunuzu saran skiny pantolonlar yerine yüksek bel, yukarıdan aşağı bol inen pantolonları tercih edin. Bu pantolonlar sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Bol pantolonlara en güzel örnek ise İspanyol paçalardır. Sizi zayıf göstermesinin yanı sıra uzun da göstererek zayıf görünmenize yardım eder.

ETEK
Kalın bacaklara sahip olanların bunu gizlemesi için bir diğer kıyafet seçeneği eteklerdir. Midi ve maxi boy eteklerin üstüne vücudunuzu saran bluzlar giyebilirsiniz. Giydiğiniz gömlek veya bluzu eteğinizin içine sokabilirsiniz. Böylece belinizi ortaya çıkartarak daha ince görünebilirsiniz.

AKSESUAR
Fazla kilosu olanlar aksesuar kullanmaktan asla çekinmemeli. Hatta aksesuar kullanmayı abartmalı. Büyük çantalar ve büyük kolyeler takarak dikkatleri o yöne çekin. Kalın ve büyük bileklikler, büyük saatler takarak bileğinizi ince gösterin. Kalın kemerler takarak belinizi ortaya çıkarın ve daha zayıf bir görünüm elde edin.

YÜZ
Yüz bir kadının en çok önem verdiği yerdir. Fazla kilodan ötürü yüzü daha yuvarlak olanlar saç şekillerini, makyajlarını bunu örtecek şekilde kullanmalıdır. Yüzünüzden aşağı doğru inen uzun ve hacimli saçlar yüzünüzün daha ince görünmesini sağlar. Büyük retro gözlükler ve büyük güneş gözlükler de yüzünüzü daha orantılı ve ince gösterir.