ZAYIF GÖSTEREN KIYAFETLER

Kilo problemi olan kadınların küçük hileler yaparak, doğru kıyafetleri seçerek daha ince gözükmeleri hiç de zor değil. Kilolarınızı kamufle etmek istiyorsanız bir kaç ipucu ile gardırobunuzu yenilemekle başlayın.

İşte sizi ince gösteren detaylar:

PANTOLON
Bu senenin de modası olan yüksek belli pantolonları tercih edin. Bacakları tam sarmayan hafif bol inen modeller tam size göre. Büyük cep ayrıntılı pantolonlardan uzak durun. Önde ütü çizgisi olan pantolonlardan mutlaka edinin.

ETEK
Etekler sizin için en zor parçalardan biridir. Etek giyerken topuklu ayakkabılarınızı da giyin, bu sizi daha zarif ve uzun gösterecektir. Kalem eteklerden kaçının. Klasik düz ve üstü dar aşağı doğru genişleyen etekler en ideal etek seçimidir.

ELBİSE
Elbiseler en uygun modeli seçtiğiniz zaman sizin en kurtarıcı parçanızdır. Bele fazla oturmayan, kalça yuvarlağını ortaya çıkarmayan modelleri kullanın. Kusurlu bölgeleri ortaya çıkaran açık renklerden ve abartılı detaylardan uzak durun.

BLUZ
Hem gündüz hem gece rahat ve cool görünen tişört ve bluzlar en çok kullanılan parçalardandır. Ne çok dar ne de çok bol üstler giyin. Degaje V yakalı bluzları kullanın bisiklet ve boğazlı yakalardan uzak durun.

RENK VE DESEN SEÇİMİ
Koyu renk ve tek rengin farklı tonlarıyla yapılan kombinler kullanın. Küçük desenler, ince ve dikey çizgileri tercih edin.

AKSESUAR SEÇİMİ
Vücudunuzla orantılı şık, gösterişli büyük takı ve çantaları kullanın. Bu sayede dikkatleri takınız ve çantanız çekecektir.